Bezpieczeństwo produktów

Ochrona Zdrowia i Bezpieczeństwa Konsumentów.

 

Poprzez stałą opiekę, surowe praktyki kontroli jakości, najwyższe standardy higieny oraz wszystkie możliwe środki ochrony nasza grupa może zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo naszych konsumentów.

 

Nasza grupa otrzymała następujące certyfikaty: ISO 9001 dla wytwarzania produktów SANITAS (istotne informację są dostępne na stronie www.sanitas.com.gr) , ISO 22716 dla wytwarzania produktów i opakowań do opalania, pielęgnacji włosów i skóry, a także produktów perfumeryjnych, a także ISO 9001 i ISO 13485 dla handlu i dystrybucji wyrobów medycznych do samodzielnego i jednorazowego użytku.Zrównoważona konsumpcja


Nasza Grupa zmierza do idei zrównoważonej konsumpcji poprzez próby zmniejszenia niezrównoważonych standardów produkcji i konsumpcji.

 

Firma przyjmuję praktyki, które pomagają konsumentom zrozumieć skutki swoich wyborów, oferując im produkty przyjazne dla środowiska, które mogą stopniowo zmieniać ich  konsumenckie przyzwyczajenia.


Przykładami takich produktów są: Sanitas serii Green Line i Bioten, Elmiplant, kosmetyki Solène oraz  Orzene.


Bierzemy udział w lokalnych programach zarządzania opakowaniami i ich odpadami. Co więcej, Grupa zachęca do recyklingu i ponownego wykorzystywania opakowań, ale naszym priorytetem pozostaje minimalizacja odpadów.

Grupa Sarantis nie testuje swoich produktów na zwierzętach.


Obsługa klienta - rozwiązywanie problemów

Bez wątpienia najważniejszym priorytetem dla Grupy Sarantis jest satysfakcja konsumentów.
Aby to osiągnąć, posiadamy odpowiednie mechanizmy, które wspierają naszych klientów, począwszy od telefonicznej obsługi klienta poprzez instrukcje i wskazówki dotyczące prawidłowego korzystania z naszych produktów, aż do wizyt domowych, jeśli uzna się to za konieczne.


Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok