SARANTIS GRECJA S.A.

SARANTIS GRECJA, spółka macierzysta Grupy Sarantis zalicza się do wiodących firm produktów konsumenckich w Grecji. Działalności firmy koncentruję się na produkcji i dystrybucji kosmetyków, zapachów, produktów do higieny osobistej, artykułów gospodarstwa domowego i produktów dla zdrowia i urody.

U podstaw naszej działalności leży silne portfolio marek, które produkowane są we własnych fabrykach; portfolio, które ciągle rozrasta się dzięki naszym nieustannym wysiłkom w dziedzinie badań i rozwoju, a także poprzez wyłączne umowy o reprezentacji z międzynarodowymi firmami.

Nasza współpraca typu joint venture z międzynarodową firmą ESTEE LAUDER ustabilizowała naszą obecność na rynku kosmetyków luksusowych.

Dynamiczny rozwój SARANTIS GRECJA doprowadził do utworzenia 9 spółek zależnych w Europie oraz do silnej aktywności eksportowej.

Przez lata, nasz wyjątkowo udany kurs znalazł swoje odzwierciedlenie w udziale naszych marek w rynku oraz obecności w nim jako wiodącego dostawcy oraz naszej mocnej pozycji finansowej.

Szeroka sieć dystrybucji firmy obejmuję cały kraj i jest podtrzymywana przez doświadczony i dynamiczny dział sprzedaży. Dziś nasze produkty można znaleźć wszędzie, głównie w supermarketach, drogeriach i aptekach. 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok